MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 9199641

nr 919 9641

Skåp

Sent 1800-tal, Ungern, längd: 123, djup: 50, höjd: 186

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 20 oktober 2014
kl 18:58:56