MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 9199641
nr 919 9641
Skåp
Sent 1800-tal, Ungern, längd: 123, djup: 50, höjd: 186
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 18:58:56
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)